Душовий піддон Radaway Doros Plus F SDRFP9070 (SDRFP9070-01)
Фото 2 | 11 687 грн. Купити! Душовий піддон Doros Plus F 900x700x55 білий SDRFP9070-01 (TM Radaway)Маркетплейс: Rozetka.ua TechNick-HouseЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Doros Plus F SDRFP9070 |
|
Акрил має антибактеріальні властивості і легко чиститься. Всередині знаходиться посилення з металу. Піддон заповнений пінополіуретаном для термоізоляції
Піддон для монтажу безпосередньо на стяжці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Doros Plus F SDRFP9070
Ціни на Radaway Doros Plus F SDRFP9070 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros Plus F SDRFP9070 | від 11 687 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1070 | від 12 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1080 | від 13 003 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1270 | від 14 513 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1280 | від 15 170 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1290 | від 13 423 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus F SDRFP1480 | від 17 570 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →