Душовий піддон Radaway Doros D SDRD1290 (SDRD1290-01)
Фото 3 |
Radaway Doros D SDRD1290 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D SDRD1290
Душевой поддон RADAWAY Doros D акриловый, прямоугольный плоский 1200x900 м | 10 507 грн. |
Душовий піддон Doros D 1200x900x50 Stone антрацит SDRD1290-01-64S (TM Rada | 12 074 грн. |
Душовий піддон Doros D 1200x900x50 білий SDRD1290-01 (TM Radaway) | 10 178 грн. |
Душовий піддон Doros D 1200x900x50 Stone білий SDRD1290-01-04S (TM Radaway | 11 881 грн. |
Душовий піддон Doros D 120x90 Stone чорний SDRD1290-01-54S (TM Radaway) | 12 074 грн. |
Модификації Radaway Doros D SDRD1290
Ціни на Radaway Doros D SDRD1290 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros D SDRD9080 | від 7 234 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D Compact SDRD1080 | від 8 669 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1090 | від 3 935 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1180 | від 8 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1190 | від 9 095 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1280 | від 6 971 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1290 | від 10 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1210 | від 11 494 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Doros D SDRD1390 | від 11 262 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →