Душовий піддон Radaway Doros F SDRF9070 (SDRF9070-01)
Radaway Doros F SDRF9070 90x70 см100x70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros F SDRF9070
Усі ціни 7 →Душовий піддон Radaway Doros F 900x700x55, білий (SDRF9070-01) SDRF9070-01 | 5 636 грн. |
Душевой поддон Radaway Doros F 90x70 SDRF9070-01 | 7 515 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros F 90x70 SDRF9070-01 | 7 515 грн. |
Душовий піддон RADAWAY Doros F 90х70 SDRF9070-01 | 7 572 грн. |
Душовий піддон Doros F 900x700x55 білий SDRF9070-01 (TM Radaway) | 7 353 грн. |
Душовий піддон Doros F 90x70 Stone чорний SDRF9070-01-54S (TM Radaway) | 8 824 грн. |
Душовий піддон Doros F 90x70 см, RADAWAY (SDRF9070-01) | 7 515 грн. |
Модификації Radaway Doros F SDRF9070
Ціни на Radaway Doros F SDRF9070 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros F SDRF9070 | від 5 636 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Doros F SDRF1070 | від 7 585 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →