Ванна Radaway Duna 170x75 см
![]() |
Radaway Duna 170x75 WA1-61-170x075S 160x75 см170x75 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Duna 170x75 см
Акрилова ванна з великим дном Radaway Duna 170x75, пряма з ніжками + сифон для ванни (WA1-61-170x075S) | 22 511 грн. |
| 22 577 грн. |
| 22 511 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →