Душова кабіна Radaway Euphoria Walk-in II W3 99x98
Фото 7 | Товар застарів 43 059 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 990x980x2000; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: без дверей; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 8; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; |
Radaway Euphoria Walk-in II W3 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Euphoria Walk-in II W3 100:
- Кабіна типу "вільний вхід"
Модификації Radaway Euphoria Walk-in II W3
Ціни на Radaway Euphoria Walk-in II W3 |
---|---|---|---|---|
Radaway Euphoria Walk-in II W3 109x108 | від 20 240 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Euphoria Walk-in II W3 129x128 | від 22 988 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Euphoria Walk-in II W3 139x138 | від 25 035 грн. | 4 пропозиції |