Душова кабіна Radaway Nes KDJ II 90x80 права
Фото 16 | 32 799 грн. Купити! Душова кабіна Radaway Nes KDJ II 90Rx80 (10032090-01-01R, 10039080-01-01)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Nes KDJ II 90Rx80 |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Двері відкриваються як назовні, так і всередину. Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Nes KDJ II
Ціни на Radaway Nes KDJ II |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes KDJ II 80x70 ліва | від 31 561 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 80x80 ліва | від 32 439 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 80x90 ліва | від 33 478 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 80x100 ліва | від 34 357 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x70 ліва | від 31 920 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x70 права | від 24 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x80 ліва | від 32 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x80 права | від 32 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x90 ліва | від 33 838 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x90 права | від 33 838 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x100 ліва | від 34 717 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 90x100 права | від 34 717 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 100x70 ліва | від 33 238 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 100x80 ліва | від 34 117 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 100x90 ліва | від 35 156 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Nes KDJ II 100x100 ліва | від 36 035 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →