Душова кабіна Radaway Euphoria PDD 100x100 кутова
Фото 7 |
Radaway Euphoria PDD 100x100 80x80 кутова 100x100 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Euphoria PDD 100x100 кутова
Усі ціни 9 →Душова кабіна Radaway Euphoria PDD 100 см (383003-01R) 383003-01R | 36 623 грн. |
Душова кабіна Radaway Euphoria PDD 1000Lx2000, хром/прозоре (383003-01L) 3 | 36 115 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Euphoria PDD 100х100 без піддону (383003-01L, 383003 | 73 802 грн. |
Душова кабіна Radaway Euphoria PDD 100 см (383003-01L) 383003-01L | 36 623 грн. |
Душова кабіна Radaway Euphoria PDD 1000Rx2000, хром/прозоре (383003-01R) 3 | 36 115 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Euphoria PDD 100x100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Euphoria PDD
Ціни на Radaway Euphoria PDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Euphoria PDD 80x80 кутова | від 33 398 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Euphoria PDD 100x100 кутова | від 35 836 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →