Душова перегородка Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N
Фото 11 |
Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Підшипникові, подвійні ролики із хромованою кришкою. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N
Усі ціни 22 →Двері в нішу Radaway Premium Plus DWJ 120 (1172-1215x1900) прозорі/хром (3 | 19 973 грн. |
Дверь в нишу Radaway Premium Plus DWJ 120 (1172-1215x1900) прозрачная/хром | 19 973 грн. |
Двері в нішу Radaway Premium Plus DWJ 120 (1172-1215x1900) прозорі/хром (3 | 19 973 грн. |
Душевая дверь Radaway Premium Plus DWJ 120 см стекло коричневое 33313-01-0 | 20 843 грн. |
Душові двері RADAWAY PREMIUM PLUS DWJ 120 33313-01-01N | 15 296 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N
Ціни на Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus DWJ 100 33303-01-01N | від 13 419 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 110 33302-01-01N | від 14 077 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N | від 15 296 грн. | 22 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus DWJ 130 33333-01-01N | від 16 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 140 33323-01-01N | від 15 635 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N | від 16 936 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →