Душова кабіна Radaway Premium Plus C1700 90x90
Фото 5 |
Radaway Premium Plus C1700 C90 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus C1700 90x90
Душова кабіна Premium Plus C 900x900x1700 хром/прозоре (30451-01-01N) | 20 384 грн. |
Душова кабіна Premium Plus C 900x900x1700 хром/фабрік 30451-01-06N (TM Rad | 26 432 грн. |
Душова кабіна Premium Plus C 900x900x1700 хром/коричневе 30451-01-08N (TM | 26 432 грн. |
Душова кабіна Premium Plus C 900x900x1700 хром/прозоре 30451-01-01N (TM Ra | 24 652 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus C1700 C90:
- Колір профілів — хром
- Для комплектації з високими піддонами (купуються окремо)
- арт. 30451-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30451-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30451-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus C1700
Ціни на Radaway Premium Plus C1700 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus C1700 80x80 | від 21 216 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus C1700 90x90 | від 20 384 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →