Душова перегородка Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N
Фото 11 |
Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Підшипникові, подвійні ролики із хромованою кришкою. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N
Усі ціни 7 →Двері в нішу Radaway Premium Plus DWJ 150 (1472-1515x1900) прозорі/хром (3 | 22 662 грн. |
Дверь в нишу Radaway Premium Plus DWJ 150 (1472-1515x1900) прозрачная/хром | 22 662 грн. |
Двері в нішу Radaway Premium Plus DWJ 150 (1472-1515x1900) прозорі/хром (3 | 22 662 грн. |
Душевая дверь Radaway Premium Plus DWJ 150 см стекло прозрачное 33343-01-0 | 22 662 грн. |
Душові двері RADAWAY PREMIUM PLUS DWJ 150 33343-01-01N | 16 936 грн. |
Душові двері Premium Plus DWJ 1500x1900 хром/фабрік 33343-01-06N (TM Radaw | 23 027 грн. |
Душові двері в нішу Radaway Premium Plus DWJ 150 профіль хром скло прозоре | 22 891 грн. |
Модификації Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N
Ціни на Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus DWJ 100 33303-01-01N | від 13 419 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 110 33302-01-01N | від 14 077 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 120 33313-01-01N | від 15 296 грн. | 22 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus DWJ 130 33333-01-01N | від 16 227 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 140 33323-01-01N | від 15 635 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus DWJ 150 33343-01-01N | від 16 936 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →