Душова перегородка Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1
Відео 1Фото 8 |
Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Механізм зняття скляних дверей полегшує догляд за дверима. Вага: 39.5 кг.
Встановлюється в фанерований кут ванної кімнати (підходить для вбудовування в нішу або для комбінації з нерухомими стінками 10PS). Регулювальний профіль BLNPS дозволяє розширити виріб на 20 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1
Душові двері 10 ° 10DP2-110 сатин + Transparent 0ZVD0U00Z1 | 26 101 грн. |
Душові двері Ravak 10` 110 см 10DP2-110 полірований алюміній+transparent ( | 19 866 грн. |
Ravak 10° 110 см 10DP2-110 полированный алюминий+transparent 0ZVD0C00Z1 | 19 866 грн. |
Душевые двери Ravak 10` 110 см 10DP2-110 полированный алюминий+transparent | 19 866 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1
Ціни на Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak 10° 10DP2-100 0ZVA0C00Z1 | від 15 803 грн. | 13 пропозицій | ||
Ravak 10° 10DP2-110 0ZVD0C00Z1 | від 19 866 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak 10° 10DP2-120 0ZVG0C00Z1 | від 29 326 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →