Електрогенератор Ranger Kraft Pro 2500
Фото 5 |
Ranger Kraft Pro 2500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger Kraft Pro 2500
Усі ціни 6 →Инверторный генератор Ranger Kraft Pro 2500 | 17 500 грн. |
Инверторный генератор Ranger Kraft Pro 2500 (RA 7753) | 17 499 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft Pro 2500 RA7753 | 22 499 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft Pro 2500 2.5 кВт | 22 499 грн. |
Інверторний генератор RANGER Kraft Pro 2500 | 17 499 грн. |
Інверторний Генератор бензиновий Ranger Kraft Pro 2500 RA 7753 2.3кВт | 20 483 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →