Мишка
Rapoo Wireless Touch Optical Mouse T6
Фото 5 |
Rapoo Wireless Touch Optical Mouse T6 |
|
Бездротова оптична миша з чудовим дизайном – модель може послужити відмінним рішенням як для мобільних, так і стаціонарних комп'ютерів. Для підключення використовується радіо-інтерфейс, радіус дії – до 10 метрів. Відзначимо, що замість традиційних кнопок використана сенсорна панель, але при цьому довелося пожертвувати колесом прокрутки, що для багатьох користувачів може надати не дуже зручним. Миша оптична, роздільна здатність сенсора – 1000 dpi.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rapoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rapoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rapoo Wireless Touch Optical Mouse T6
Мышь Rapoo Wireless Touch Optical Mouse white (T6) | 1 551 грн. |
Мишка Rapoo Wireless Touch Optical Mouse white (T6) | 1 618 грн. |
Мышка Rapoo Wireless Touch (T6 Black) T6 Black | 1 850 грн. |
Денис
13 грудня 2012, 21:29
Есть ли поддержка жеста мульти-тач? #
Например зуммирование в вэбе, фото при просмотре. Есть такое?
Денис
24 листопада 2012, 21:04
Работа от одного ресивера #
Добрый вечер. Сегодня купил себе мышь Rapoo T6 и клавиатуру Rapoo E9070. К ним идут два ресивера, что не очень удобно занимать 2 USB порта. Скажите, можно ли как нибудь использовать их от одного ресивера?
Денис
28 листопада 2012, 11:37
Где можно найти драйвер? #
Добрый день. Скажите пожалуйста, где можно загрузить драйвер для данной мыши? При попытке загрузить его с сайта производителя выдает ошибку - http://rapoo.com/download.aspx?filename=T6&fileType=software_drivers
РекомендуємоПорівняти в таблиці →