Ручна лійка Grohe Vitalio Start 100 27940000
Grohe Vitalio Start 100 27940000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 100 27940000
Усі ціни 9 →Ручний душ Grohe QuickFix Vitalio Start 100 хром 27940000 | 659 грн. |
Ручний душ Grohe QuickFix Vitalio Start (колір - хром), 1 вид струменя 279 | 659 грн. |
Душова лійка GROHE Vitalio Start 27940000 однорежимна 100мм пластикова хро | 691 грн. |
Ручний душ, 1 режим струменю Grohe QuickFix Vitalio Start (27940000) 27940 | 691 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Vitalio Start 27940000 | 691 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Vitalio Start 100 27940000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →