Душовий піддон Radaway Doros Plus D SDRPD1180 (SDRPD1180-01)
Фото 3 | 14 302 грн. Купити! Душевой поддон RADAWAY Doros Plus D акриловый, прямоугольный плоский 1100xWellgood.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Radaway Doros Plus D SDRPD1180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душового піддона Radaway Doros Plus D SDRPD1180:
- Піддон на базі з поліуретану
Модификації Radaway Doros Plus D SDRPD1180
Ціни на Radaway Doros Plus D SDRPD1180 |
---|---|---|---|---|
Radaway Doros Plus D SDRPD9080 | від 12 744 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1080 | від 13 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1090 | від 14 196 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1180 | від 14 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1190 | від 16 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1280 | від 15 660 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1290 | від 16 779 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1210 | від 18 337 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Doros Plus D SDRPD1390 | від 18 137 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →