Razer Kaira for Playstation (RZ04-03980100-R3M1)
Відео 6Фото 11 |
Razer Kaira for Playstation 2022 рікрадіоканал |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Kaira for Playstation
Усі ціни 16 →Ігрові навушники Razer Kaira для Playstation White (RZ04-03980100-R3M1) | 4 899 грн. |
Навушники ігрові Razer Kaira for PS5, white (RZ04-03980100-R3M1) | 4 999 грн. |
Наушники Razer Kaira for PS5 White (RZ04-03980100-R3M1) | 4 744 грн. |
Навушники з мікрофоном Razer Kaira Playstation White (RZ04-03980100-R3M1) | 5 000 грн. |
Razer Kaira for PS5 white (RZ04-03980100-R3M1) RZ04-03980100-R3M1 | 4 999 грн. |
Спеціалізована гарнітура у стилі консолі PlayStation 5
Після анонсу нового покоління ігрових консолей PlayStation та Xbox, Razer представила лінійку спеціалізованих гарнітур Razer Kaira, розроблених спеціально для кожної платформи. На відміну від моделі Kaira X для Xbox, Razer Kaira PlayStation виконана в чорно-білому дизайні з синіми акцентами та підтримує підключення через Bluetooth-приймач або радіомодуль. Вбудований акумулятор забезпечує до 30 годин роботи, що робить гарнітуру універсальною та придатною для використання з різними пристроями.
Фірмові драйвери для Triforce
Razer Kaira оснащені фірмовими 50-мм драйверами Triforce, що відрізняються якісним звучанням. Кардіоїдний мікрофон із технологією Hyperclear забезпечує чисту передачу голосу. Унікальна функція SmartSwitch дозволяє перемикатися між радіо та Bluetooth, а також керувати вхідними дзвінками під час гри. Конструкція гарнітури зручна, з амбушюрами із матеріалу Flowknit, що забезпечують комфорт та гарну ізоляцію від зовнішніх шумів.
Великий вибір від Razer
Альтернативою Razer Kaira може бути модель Razer Barracuda X, також сумісна з PS5. Ця модель забезпечує більш нейтральне та деталізоване звучання, особливо в середніх частотах. Однак Kaira вирізняється більш насиченим звучанням, що переважно для ігор та фільмів. Смаки користувачів різняться, але багато хто відзначає більш чисте та детальне звучання мікрофону Kaira під час запису мови.