Навушники
Razer Hammerhead Hyperspeed Pro (RZ12-04590100-R3G1)
Відео 2Фото 12 |
Razer Hammerhead Hyperspeed Pro |
|
Активне шумозаглушення. Синхронізація підсвічування. Сенсорне керування відтворенням, дзвінками. Бездротове заряджання кейсу, режим "Не турбувати".
USB-C донгл призначений для підключення навушників до ПК та Mac. Підсвічування Razer Chroma RGB працює при підключенні до ПК за допомогою донгла та через фірмове ПЗ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Hammerhead Hyperspeed Pro
Усі ціни 45 →Razer Hammerhead Hyperspeed Pro (RZ12-04590100-R3G1) Black RZ12-04590100-R | 9 999 грн. |
Гарнітура RAZER Hammerhead Hyperspeed Pro RZ12-04590100-R3G1 | 9 999 грн. |
Навушники RAZER Hammerhead HyperspeedPro (RZ12-04590100-R3G1) | 9 999 грн. |
Ігрові навушники Razer Hammerhead Hyperspeed Pro (RZ12-04590100-R3G1) | 9 999 грн. |
Навушники Razer Hammerhead Pro HyperSpeed Black (RZ12-04590100-R3G1) | 8 669 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →