Razer BlackShark V2 X USB (RZ04-04570100-R3M1)
Відео 1Фото 12 |
Razer BlackShark V2 X USB |
|
Ігрова USB-гарнітура в закритому виконанні повнорозмірного накладного форм-фактора, адресована кіберспортсменам-початківцям і завзятим комп'ютерним геймерам. Як неважко здогадатися по розгорнутому імені моделі, підключення навушників до джерела аудіосигналу здійснюється через USB-роз'єм. М'які амбушюри зі шкірозамінника забезпечують належну пасивну шумоізоляцію, також мають «ефект пам'яті».
У Razer BlackShark V2 X USB встановлені 50-міліметрові динамічні драйвери Razer TriForce з титановою діафрагмою та охопленням спектра частот від 20 Гц до 20 кГц. Причому працюють вони за схемою «3-в-1», видаючи яскраве звучання з багатими високими частотами та потужними басами. Окремим рядком моделі відзначається віртуальний об'ємний звук 7.1 для повного занурення в геймплей. Знімний мікрофон відкритої конструкції на дужці дозволяє чітко передавати голос гравця. Звукознімач моделі може похвалитися ефективною системою шумоподавлення. При вазі близько 240 г навушники практично не відчуваються на голові у тривалих ігрових сесіях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer BlackShark V2 X USB
Усі ціни 35 →Razer BlackShark V2 X USB (RZ04-04570100-R3M1) Black RZ04-04570100-R3M1 | 2 899 грн. |
Гарнітура Razer Blackshark V2 X USB (Black) RZ04-04570100-R3M1 | 2 899 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V2 X USB Black(RZ04-04570100-R3M1) | 2 899 грн. |
Навушники RAZER Blackshark V2 X USB (RZ04-04570100-R3M1) Black | 2 899 грн. |
Гарнітура Razer Blackshark V2 X USB Black (RZ04-04570100-R3M1) RZ04-045701 | 2 899 грн. |
Навушники хороші, є іноді проблеми з мікрофоном, звук чудовий, фонк слухати дуже приємно, і я не знаю про який звук у лівому вусі не знаю. Але є одне... Іноді проблеми з мікрофоном, тому щоб вирішити цю проблему потрібно тримати мікрофон близько до рота. Звук чудовий, музику слухати приємно. Не знайшов. |