Razer Blackshark V2 Pro 2023
Відео 32Фото 16 |
Razer Blackshark V2 Pro 2023 |
|
Топові геймерські накладні бездротові навушники закритого типу з підключенням по швидкодіючим радіоканалу Razer Hyperspeed або за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Обладнані суперкардіоїдним спрямованим мікрофоном Razer HyperClear на гнучкій дужці та ємним вбудованим акумулятором, енергії якого вистачить не менше ніж на кілька днів (до 70 год). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023, орієнтований на вимогливих геймерів і кіберспортсменів, для яких дуже важлива точна передача звукової картини без затримок і спотворень.
Також навушники Razer Blackshark V2 Pro 2023 підійдуть забезпеченим користувачам, які захоплюються комп'ютерними іграми і хочуть мати комфортні брендові геймерські навушники. Завдяки використанню динамічних випромінювачів Razer Triforce з титановою діафрагмою та потужними неодимовими магнітами, ця модель здатна створювати чіткі та високодеталізовані звукові сцени, що важливо для змагальних розрахованих на багато користувачів шутерів та ігор з відкритими просторами. Охоплюючі амбушюри виготовлені із спеціального пінополімерного матеріалу з пам'яттю форми. Вони повторюють анатомічні особливості голови гравця та мають повітропроникну структуру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Blackshark V2 Pro 2023
Усі ціни 127 →Razer Blackshark V2 Pro Wireless 2023 (RZ04-04530200-R3M1) White RZ04-0453 | 9 999 грн. |
Гарнітура Razer Blackshark V2 PRO Wireless 2023 (Black) RZ04-04530100-R3M1 | 9 999 грн. |
Навушники RAZER Blackshark V2 PRO Wireless 2023, white (RZ04-04530200-R3M1 | 9 999 грн. |
Ігрові навушники Razer Blackshark V2 PRO Wireless 2023 Black (RZ04-0453010 | 6 119 грн. |
Гарнитура Razer BlackShark V2 PRO Wireless 2023 Black (RZ04-04530100-R3M1) | 9 299 грн. |
На далекому відстані тримають Якість, пластик Ruslan Mironienkov: користуюся Razer Blackshark V2 Pro 2023 кілька місяців |
https://youtu.
be/Z5vja9uFy_8