Навушники
Razer Kraken for Console (RZ04-02830500-R3M1)
Відео 7Фото 9 |
Razer Kraken for Console |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Kraken for Console
Усі ціни 59 →Razer Kraken for Console (RZ04-02830500-R3M1) Black/Blue RZ04-02830500-R3M | 3 799 грн. |
Ігрові навушники Razer Kraken for Console (RZ04-02830500-R3M1) | 2 049 грн. |
Ігрова гарнітура Razer Kraken for Console 3.5mm Black/Blue RZ04-02830500-R | 3 799 грн. |
Навушники Razer Kraken for Console, mini-jack (RZ04-02830500-R3M1) Black/B | 3 799 грн. |
Ігрові навушники Razer Kraken for Console RZ04-02830500-R3M1 | 3 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Навушники використовую рік ,модель супер мікрофон хороший звук спочатку як у бочці але їх потрібно налаштувати і все буде добре на голові сидить відмінно не падають голова і вуха не втомлюються ,сидів у них 17 годин поспіль і нормально але є мінуси через півтора роки почала злазити фарба на металевій сітці та початку покривається іржею https://kept.com.ua/4Utt/IMG_20231011_135424.jpg посилання на фото Дизайн супер, зручні, амбюшури дуже м'які, мікрофон хороший звук теж Через півтора роки почала іржавіти сітка ANaNaSiUo: користуюся Razer Kraken for Console більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →