Навушники
Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation (RZ12-03820300)
Відео 5Фото 11 |
Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation |
|
Активне шумозаглушення. Синхронізація підсвічування. Сенсорне керування відтворенням, дзвінками.
USB-C донгл призначений для підключення навушників до ПК та Mac. Підсвічування Razer Chroma RGB працює при підключенні до ПК за допомогою донгла та через фірмове ПЗ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation
Навушники Tws Razer Hammerhead Hyperspeed for PS5 (RZ12-03820300-R3G1) | 8 299 грн. |
Навушники Razer Hammerhead PlayStation (RZ12-03820300-R3G1) | 9 620 грн. |
Навушники TWS Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation Licensed (RZ12-03820 | 8 899 грн. |
Razer Hammerhead Hyperspeed for PlayStation | 12 956 грн. |
Навушники Razer Hammerhead PlayStation (RZ12-03820300-R3G1) (RZ12-03820300 | 9 620 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →