Навушники
Razer Kraken Kitty V2
Фото 18 |
Razer Kraken Kitty V2 |
|
RGB підсвічування, звук 7.1 (віртуальний).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razer Kraken Kitty V2
Усі ціни 73 →Razer Kraken Kitty V2 (RZ04-04730200-R3M1) Quartz RZ04-04730200-R3M1 | 5 499 грн. |
Ігрова гарнітура RAZER Kraken Kitty V2 (Black) RZ04-04730100-R3M1 | 5 499 грн. |
Навушники RAZER Kraken Kitty V2 (RZ04-04730100-R3M1) Black | 5 499 грн. |
Гарнитура Razer Kraken Kitty V2 Black (RZ04-04730100-R3M1) RZ04-04730100-R | 4 649 грн. |
Гарнітура Razer Kraken Kitty V2 Black (RZ04-04730100-R3M1) RZ04-04730100-R | 5 499 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →