Самокат Razzo City 200 (HUL1-200)
Фото 29 |
Razzo City 200 |
|
Складане кермо з регулюванням по висоті в діапазоні 67 - 90 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razzo City 200
Усі ціни 10 →Самокат із ручним тормозом Razzo City 200 мм HUL1-200 Black/Blue + Подарун | 3 700 грн. |
Самокат із ручним тормозом Razzo City 200 мм HUL1-200 White/Blue + Подарун | 3 700 грн. |
Самокат універсальний спортивний із дисковим тормозом Razzo CITY 200 мм. а | 3 885 грн. |
Самокат із ручним гальмом Razzo CITY 200 мм. алюмінієвий HUL1-200 Black/Bl | 3 700 грн. |
Самокат із ручним гальмом Razzo CITY 200 мм. алюмінієвий HUL1-200 White/Bl | 3 700 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →