Литий диск RC Design RC-09 7,5x16/5x100 ET35 DIA63,4
від 3 326 до 3 600 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-09 3
Характеристики
RC Design RC-09 7,5x16/5x100 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-09 7,5x16/5x100 ET35 DIA63,4
RC Design RC-09 (R16 W7.5 PCD5x100 ET35 DIA63.4) CSS1 | 3 326 грн. |
Диски RC Design RC-09 7,5x16 5x100 ET35 DIA63,4 (CSS1) | 3 336 грн. |
RC Design RC-09 7.5x16 5x100 ET35 DIA63.4 | 3 600 грн. |
Закрити
Схожі