Литий диск RC Design RC-32 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Відео 4Фото 40 | від 8 759 до 11 379 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації RC Design RC-32 328
Характеристики
RC Design RC-32 8x18/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-32 8x18/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
RC Design RC32 Ferric Grey Matt (FGM) (R18 W8.0 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 9 399 грн. |
RC Design RC-32 (8J x 18 5x108 ET55 DIA63.4) Grey На замовлення з Європи. | 10 592 грн. |
RC Design RC32 W8.0 R18 PCD5x108 ET55 DIA63.4 FGM | 10 370 грн. |
Диски RC Design RC-32 8x18 5x108 ET55 DIA63,4 (matt satin black) (10022543 | 8 883 грн. |
RC Design RC32 Satin Black Matt (SBM) (R18 W8.0 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 9 499 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі