Литий диск RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA72,6
Відео 3Фото 4 | від 6 817 до 9 039 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-24 70
Характеристики
RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 7,5x17/5x114,3 ET50 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC24 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6) | 7 199 грн. |
RC Design RC-24 (7.5J x 17 5x114.3 ET50 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 8 087 грн. |
RC Design RC24 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 Silver RC24751750W4KS | 7 988 грн. |
RC Design RC24 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 Titan Metallic | 9 039 грн. |
RC Design RC-24 (7.5J x 17 5x114.3 ET50 DIA72.6 Black) | 9 010 грн. |
RC Design RC24 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 MattBlack | 7 938 грн. |
RC Design RC24 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET50 DIA72.6 Silver | 8 261 грн. |
Диски RC Design RC-24 7,5x17 5x114,3 ET50 DIA72,6 (clear matt black) (1002 | 6 817 грн. |
Диски RC Design RC-24 7,5x17 5x114,3 ET50 DIA72,6 (metallic titan) (100117 | 6 817 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі