Литий диск RC Design RC-24 7x16/5x112 ET42 DIA57,1
Відео 3Фото 4 | від 5 908 до 6 808 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації RC Design RC-24 75
Характеристики
RC Design RC-24 7x16/5x112 ET42 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 7x16/5x112 ET42 DIA57,1
RC Design RC-24 R16 W7 PCD5x112 ET42 DIA57.1 crystal silver | 6 683 грн. |
RC Design RC24 KS R16 W7.0 PCD5x112 ET42 DIA57.1 | 6 808 грн. |
Диски RC Design RC-24 7x16 5x112 ET42 DIA57,1 (crystal silver) (1001059549 | 5 908 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі