Литий диск RC Design RC-25 6,5x16/5x118 ET60 DIA71,1
Відео 3 | від 7 024 до 9 750 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації RC Design RC-25 65
Характеристики
RC Design RC-25 6,5x16/5x118 ET60 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 6,5x16/5x118 ET60 DIA71,1
Сортувати
RC Design RC25 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD5x118 ET60 DIA71.1) | 8 499 грн. |
RC Design RC25 R16 W6.5 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Silver rim314RC Design | 8 468 грн. |
RC Design RC-25 (6.5J x 16 5x118 ET60 DIA71.1 Black) | 9 750 грн. |
RC Design RC25 R16 W6.5 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Black Matt RC25T65660C3SKMV | 9 221 грн. |
RC Design RC25 R16 W6.5 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Silver | 8 762 грн. |
RC Design RC25 R16 W6.5 PCD5x118 ET60 DIA71.1 Black Matt | 9 541 грн. |
Диски RC Design RC-25 6,5x16 5x118 ET60 DIA71,1 (clear matt black) (100234 | 7 850 грн. |
Диски RC Design RC-25 6,5x16 5x118 ET60 DIA71,1 (crystal silver) (10010601 | 7 024 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі