Литий диск MAK Express 6,5x16/5x118 ET65 DIA71,1
Фото 29 | від 7 726 до 9 503 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71.1 мм Виліт (ET):65 мм |
Модифікації MAK Express 25
Характеристики
MAK Express 6,5x16/5x118 ET65 DIA71,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Express 6,5x16/5x118 ET65 DIA71,1
Сортувати
Диски Mak Express 6,5x16 5x118 ET65 DIA71,1 (gloss black) | 8 940 грн. |
Mak EXPRESS Gloss Black (R16 W6.5 PCD5x118 ET65 DIA71.1) | 8 499 грн. |
Диски Mak Express 6,5x16 5x118 ET65 DIA71,1 (black mirror face) (100241742 | 9 503 грн. |
Диски Mak Express 6,5x16 5x118 ET65 DIA71,1 (gloss black) (1002283602) | 7 726 грн. |
Диски MAK Express Black Mirror R16 W6,5 PCD5x118 ET65 DIA71,1 ID322206 | 9 470 грн. |
Диски MAK Express Gloss Black R16 W6,5 PCD5x118 ET65 DIA71,1 ID322212 | 9 470 грн. |
Закрити
Схожі