Литий диск RC Design RC-25 7,5x17/5x120 ET53 DIA65,1
Відео 3 | від 7 892 до 12 236 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації RC Design RC-25 69
Характеристики
RC Design RC-25 7,5x17/5x120 ET53 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 7,5x17/5x120 ET53 DIA65,1
Сортувати
RC Design RC-25 R17 W7.5 PCD5x120 ET53 DIA65.1 crystal silver | 9 265 грн. |
RC Design RC25 Schwarz Klar Matt (SKM) (R17 W7.5 PCD5x120 ET53 DIA65.1) | 8 899 грн. |
RC Design RC-25 (7.5J x 17 5x120 ET53 DIA65.1) Black На замовлення з Європ | 10 601 грн. |
RC Design RC25 KS R17 W7.5 PCD5x120 ET53 DIA65.1 | 10 488 грн. |
RC Design RC25 R17 W7.5 PCD5x120 ET53 DIA65.1 Black Matt RC25751753V4SKMV | 9 722 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі