Литий диск RC Design RC-27 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Відео 2Фото 5 | від 5 867 до 7 682 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-27 263
Характеристики
RC Design RC-27 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6,5x16/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 | 7 199 грн. |
RC Design RC27 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black Matt RC27ECE651650M3 | 6 295 грн. |
RC Design RC27 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Silver | 6 716 грн. |
RC Design RC27 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Silver | 6 308 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) | 6 399 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі