Литий диск RC Design RC-27 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 5 206 до 7 158 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 6x15/5x112 ET43 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 6x15/5x112 ET43 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x112 ET43 DIA57.1 Silver | 6 103 грн. |
RC Design RC-27 (6J x 15 5x112 ET43 DIA57.1 Black) | 6 007 грн. |
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x112 ET43 DIA57.1 MattBlack | 6 103 грн. |
RC Design RC27 W6.0 R15 PCD5x112 ET43 DIA57.1 SGVP | 7 158 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (gloss black full polished) | 5 950 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (crystal silver) (1001059399 | 5 206 грн. |
Диски RC Design RC-27 6x15 5x112 ET43 DIA57,1 (clear matt black) (10023533 | 5 330 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі