Литий диск RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 6 569 до 9 043 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 7,5x17/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R17 W7.5 PCD5x112 ET29 D | 8 099 грн. |
RC Design RC-27 (7.5J x 17 5x112 ET29 DIA66.6) Schwarz Klar Matt На замовл | 7 902 грн. |
RC Design RC27 R17 W7.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6 Silver RC27ECE751729D7KSV | 6 680 грн. |
RC Design RC27 W7.5 R17 PCD5x112 ET29 DIA66.6 MattBlack | 7 938 грн. |
Диски RC Design RC-27 7,5x17 5x112 ET29 DIA66,6 (clear matt black) (100234 | 6 693 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі