Литий диск RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,5
Відео 2Фото 5 | від 8 098 до 9 799 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 8x18/5x112 ET39 DIA66,5
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 D | 9 799 грн. |
Диски RC Design RC-27 8x18 5x112 ET39 DIA66,5 (crystal silver) (1002035134 | 8 098 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.5) | 8 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі