Литий диск RC Design RC-27 8x19/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 2Фото 5 | від 9 875 до 11 499 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації RC Design RC-27 262
Характеристики
RC Design RC-27 8x19/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-27 8x19/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC27 Schwarz Glanz Voll-Poliert (SGVP) (R19 W8.0 PCD5x112 ET47 D | 11 499 грн. |
Диски RC Design RC-27 8x19 5x112 ET47 DIA66,6 (gloss black full polished) | 10 825 грн. |
RC Design RC27 Schwarz Klar Matt (SKM) (R19 W8.0 PCD5x112 ET47 DIA66.6) | 10 699 грн. |
Диски RC Design RC-27 8x19 5x112 ET47 DIA66,6 (clear matt black) (10024447 | 10 040 грн. |
Диски RC Design RC-27 8x19 5x112 ET47 DIA66,6 (crystal silver) (1001060331 | 9 875 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі