Литий диск GMP Italia Atom 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5
Відео 3Фото 12 | від 11 484 до 13 938 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Atom 37
Характеристики
GMP Italia Atom 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Atom 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5
Сортувати
GMP Italia Atom Anthracite Diamond R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 13 938 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Black polished R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 ID3321 | 12 898 грн. |
GMP Italia Atom Black Diamond R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 13 294 грн. |
GMP Italia Atom Black Glossy R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 12 420 грн. |
GMP Italia Atom Silver R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 12 558 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Matt anthracite R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 ID332 | 11 484 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Black glossy R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 ID33220 | 11 484 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Anthracite polished R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 I | 12 898 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі