Литий диск RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA57,1
Відео 2Фото 5 | від 4 999 до 6 256 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 5x14/4x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET35 DIA57.1 Black Gloss RC30ECE501435V5SGV | 5 342 грн. |
RC Design RC30 KS R14 W5.0 PCD4x100 ET35 DIA57.1 | 5 750 грн. |
RC Design RC-30 (5J x 14 4x100 ET35 DIA57.1 Black) | 5 554 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET35 DIA57.1 Silver RC30ECE501435V5KSV | 5 206 грн. |
RC Design RC30 SG R14 W5.0 PCD4x100 ET35 DIA57.1 | 6 256 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET35 DIA57.1 Black Gloss | 5 514 грн. |
RC Design RC30 R14 W5 PCD4x100 ET35 DIA57.1 Silver | 5 374 грн. |
Диски RC Design RC-30 5x14 4x100 ET35 DIA57,1 (gloss black) (1002265032) | 5 660 грн. |
Диски RC Design RC-30 5x14 4x100 ET35 DIA57,1 (crystal silver) (1001059353 | 4 999 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі