Литий диск RC Design RC-30 6x15/4x100 ET53 DIA54,1
Відео 2Фото 5 | від 5 206 до 6 149 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):53 мм |
Модифікації RC Design RC-30 203
Характеристики
RC Design RC-30 6x15/4x100 ET53 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 6x15/4x100 ET53 DIA54,1
Сортувати
RC Design RC30 R15 W6 PCD4x100 ET53 DIA54.1 Silver RC30ECE601553M1KSV | 5 545 грн. |
RC Design RC30 W6.0 R15 PCD4x100 ET53 DIA54.1 KS | 5 919 грн. |
RC Design RC30 R15 W6 PCD4x100 ET53 DIA54.1 Silver | 5 723 грн. |
RC Design RC30 W6.0 R15 PCD4x100 ET53 DIA54.1 SG | 6 149 грн. |
Диски RC Design RC-30 6x15 4x100 ET53 DIA54,1 (crystal silver) (1001059455 | 5 206 грн. |
Диски RC Design RC-30 6x15 4x100 ET53 DIA54,1 (gloss black) (1002247050) | 5 289 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі