Литий диск RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET40 DIA64,1
Відео 2Фото 5 | від 6 971 до 9 154 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET40 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET40 DIA64,1
Сортувати
Литые диски RC Design RC-30 R18 W7.5 PCD5x120 ET40 DIA64.1 (silver) 100257 | 6 971 грн. |
Диски RC Design RC-30 7,5x18 5x120 ET40 DIA64,1 (silver) | 7 073 грн. |
RC Design RC30 W7.5 R18 PCD5x120 ET40 DIA64.1 Silver | 7 710 грн. |
RC Design RC30 SG R18 W7.5 PCD5x120 ET40 DIA64.1 | 9 154 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі