Литий диск RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 7 974 до 9 230 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7,5x18/5x120 ET45 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC30 R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.6 Black Gloss RC30ECE751845W5S | 8 716 грн. |
RC Design RC-30 (7.5J x 18 5x120 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Європ | 8 683 грн. |
RC Design RC30 W7.5 R18 PCD5x120 ET45 DIA72.6 KS | 8 397 грн. |
RC Design RC30 R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA72.5 Silver | 8 695 грн. |
RC Design RC-30 (7.5J x 18 5x120 ET45 DIA72.6) Kristallsilber На замовленн | 9 054 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі