Литий диск RC Design RC-32 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 4Фото 40 | від 8 759 до 10 718 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації RC Design RC-32 328
Характеристики
RC Design RC-32 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-32 7,5x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC32 Ferric Grey Matt (FGM) (R18 W7.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 9 399 грн. |
RC Design RC32 W7.5 R18 PCD5x112 ET39 DIA66.6 FGM | 10 166 грн. |
RC Design RC-32 (7.5J x 18 5x112 ET39 DIA66.6) Grey На замовлення з Європи | 10 340 грн. |
Диски RC Design RC-32 7,5x18 5x112 ET39 DIA66,6 (ferric grey matt) (100224 | 8 759 грн. |
RC Design RC32 Satin Black Matt (SBM) (R18 W7.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 9 399 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі