Литий диск RC Design RC-32 7x17/5x112 ET46 DIA57,1
Відео 4Фото 40 | від 6 569 до 8 668 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації RC Design RC-32 328
Характеристики
RC Design RC-32 7x17/5x112 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-32 7x17/5x112 ET46 DIA57,1
Сортувати
RC Design RC32 Ferric Grey Matt (FGM) (R17 W7.0 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 7 399 грн. |
RC Design RC32 W7.0 R17 PCD5x112 ET46 DIA57.1 FGM | 7 544 грн. |
RC Design RC-32 (7J x 17 5x112 ET46 DIA57.1) Grey На замовлення з Європи. | 7 656 грн. |
Диски RC Design RC-32 7x17 5x112 ET46 DIA57,1 (ferric grey matt) (10022473 | 6 859 грн. |
RC Design RC32 Satin Black Matt (SBM) (R17 W7.0 PCD5x112 ET46 DIA57.1) | 6 999 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі