Кухонна мийка Reginox Admiral 40 615x490
Reginox Admiral 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reginox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reginox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reginox Admiral 40 615x490
Усі ціни 6 →REGINOX ADMIRAL 40 | 8 213 грн. |
Reginox ADMIRAL 40 Polished Stainless Steel | 8 819 грн. |
Кухонна мийка Reginox Admiral 40 | 11 193 грн. |
Reginox Admiral 40 | 10 920 грн. |
Reginox Admiral 40 | 11 193 грн. |
Reginox Admiral 40 | 11 466 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →