Літня шина Maxxis Victra Sport 5 295/35 R21 107Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra Sport 5 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra Sport 5 295/35 R21 107Y
Усі ціни 26 →Шина Maxxis Victra Sport 5 SUV 295/35 R21 107Y XL | 7 150 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV 295/35 ZR21 107Y XL | 7 599 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 VS5 SUV 295/35 R21 107Y XL | 8 315 грн. |
Maxxis Victra Sport 5 SUV (295/35R21 107Y) | 7 535 грн. |
Летние шины Maxxis Victra Sport 5 (VS5) 295/35 ZR21 107Y XL 1001802836 | 7 570 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →