Литий диск Rial M10 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5
Фото 15 | від 7 866 до 8 234 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial M10 91
Характеристики
Rial M10 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 7,5x17/5x112 ET45 DIA66,5
Rial M10 polar silver R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 7 866 грн. |
Rial M10 racing black R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 8 234 грн. |
Rial M10 metal grey R17 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 8 234 грн. |
Закрити
Схожі