Литий диск Rial M10 7x16/5x112 ET48 DIA66,6
Фото 15 | від 4 880 до 7 746 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial M10 91
Характеристики
Rial M10 7x16/5x112 ET48 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M10 7x16/5x112 ET48 DIA66,6
Сортувати
Rial M10 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Racing Black | 6 987 грн. |
Диски Rial M10 7x16 5x112 ET48 DIA66,6 (silver) | 4 880 грн. |
Rial M10 Polar-Silber (R16 W7.0 PCD5x112 ET48 DIA66.6) | 6 299 грн. |
Rial M10 R16 W7 PCD5x112 ET48 DIA66.6 Metal Grey M10-1-70648M87-9 | 7 068 грн. |
Rial M10 (7J x 16 5x112 ET48 DIA66.6 Polar Silver) | 6 375 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі