Литий диск Rial Transporter 5 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
Відео 1Фото 4 | від 6 702 до 9 901 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):60 мм |
Модифікації Rial Transporter 5 17
Характеристики
Rial Transporter 5 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 5 6,5x16/5x160 ET60 DIA65,1
Сортувати
Rial TRANSPORTER Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) | 7 899 грн. |
Rial Transporter Diamond Black R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 | 8 970 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 Silver rim280Rial | 6 702 грн. |
Rial Transporter (6.5J x 16 5x160 ET60 DIA65.1 Polar Silver) | 9 901 грн. |
Rial TRANSPORTER Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1) | 7 799 грн. |
Rial Transporter polar silver R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 | 9 154 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x160 ET60 DIA65.1 Silver | 7 012 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі