Газовий котел Riello Start 24 KIS 25.8 кВт
Riello Start 24 KIS 25.8 кВт
25.8 кВт30.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:25.8 кВт, площа ~ 206 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 37 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Start 24 KIS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riello Start 24 KIS 25.8 кВт
RIELLO START 24 KIS MTN START24KISMTN | 34 605 грн. |
Котел газовий RIELLO START 24 KIS | 33 575 грн. |
Настінний газовий котел RIELLO START 24 KIS MTN зі закритою камерою згорян | 34 602 грн. |
Модификації Riello Start 24 KIS
Ціни на Riello Start 24 KIS |
---|---|---|---|---|
Riello Start 24 KIS 25.8 кВт | від 33 575 грн. | 3 пропозиції | ||
Riello Start 28 KIS 30.5 кВт | від 42 650 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →