Ванна RIHO Doppio 180x130 см
Фото 3 |
RIHO Doppio 180x130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Doppio 180x130 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова асиметрична Riho Doppio 180x130 права B033001005 | 44 400 грн. |
Ванна акрилова RIHO DOPPIO 180x130 L (B034001005) | 44 400 грн. |
Ванна акрилова для двох Riho Doppio асиметрична 180x130 см, R, з двома руч | 39 999 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Riho Doppio 180x130 ліва B034001005 | 35 520 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Riho Doppio 180x130 ліва B034001005 | 44 400 грн. |
Ванна акрилова для двох Riho Doppio асиметрична 180x130 см, L , з двома ру | 39 999 грн. |
Ванна акрилова асиметрична Riho Doppio 180x130 права B033001005 | 35 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →