Ванна Geberit Selnova Square 150x70 см
Відео 3Фото 4 |
Geberit Selnova Square 150x70 554.381.01.1 |
|
Для монтажу з ніжками або каркасами. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 150x70 см
Усі ціни 9 →Ванна акрилова Geberit Selnova Square 150x70 554.381.01.1 + сифон | 13 161 грн. |
Ванна Geberit Selnova Square 150x70 см з ніжками (554.381.01.1) 554.381.01 | 13 161 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova Square 150x70 554.381.01.1 | 13 161 грн. |
Ванна акрилова Geberit Selnova Square 150х70 з ніжками 554.381.01.1 | 13 161 грн. |
Ванна акрилова GEBERIT SELNOVA SQUARE 150х70 + ніжки (554.381.01.1) | 13 161 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Geberit Selnova Square
Ціни на Geberit Selnova Square |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova Square 150x70 см | від 13 161 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x70 см | від 12 534 грн. | 13 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 160x75 см | від 13 578 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova Square 160x100 см кутова | від 13 212 грн. | 3 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 170x70 см | від 13 161 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x75 см | від 13 578 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Selnova Square 170x105 см кутова | від 13 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova Square 180x80 см | від 15 144 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →